Mokytojo dienoraštis (32): be pretenzijų

Gavau nepagrįstą pretenziją (ne todėl, kad taip manau, bet kad išties yra, kas pasakytų tą patį – nepagrįstos pretenzijos). Parašiau atsakymą.

O tada sau taip pagalvojau, kad rašiau gi visai be reikalo, nes čia vis tiek ne diskusija, o tik kaltinimai, tai juk ir dialogo nebus. O tuomet – kam man vargti ir savo šmaikštumu kažką “laimėti“? Dar to betrūko, kad akis badančias gramatikos klaidas ištaisyčiau.

Ištryniau. Gyvenimas juk per trumpas su plikais pešiotis, o glušius ir taip prilupa bažnyčiose, kaip sakoma patarlėse.

Ir dar, kai kolegoms papasakojau darbo dienos galui keletą istorijų iš praeito gyvenimo, pagalvojau vėliau, kad gal visai smagus ir nuotykių pilnas tas mano gyvenimas buvo – kai kurios istorijos ir dabar ne spaudai (kad ir – kaip du kebabiniai cėžėvešnyką su šnipu pričiupo).

Todėl nepelnyti kaltinimai tame kontekste ir neverti jokio atsakymo. Juolab, neatsiprašys.

O, juolab, kad šiandien per pamokas vis įprastai stengiausi duoti papildomos vertės, o ne vien vadovėlinių tiesų ir taisyklių. Jiems spręsti, ką su tuo veikti, ir kiek tai pravers gyvenime ateityje – ar tai present perfect tense, ar essay struktūra ir paskirtis, ar verbs in passive voice, ar kodėl tas jų pristatomas project task “My guide to [a city]“ turi praktinę prasmę gyvenime, kai (o ne jei) dirbs neprastus darbas, ir kaip man nekart to reikėję (Vilnius, Girona, Barselona, London, Frankfurt/Main ar Vienna), ir kad viską visada daro sau, o ne todėl, kad man to reikia.

Ai, ir dar prašinėjo kai kurie mokiniai, kad karate būrelį padaryčiau, tai pasakiau, kad kai bent jau 8 išsives, tada šnekėsim.

Nes Goju-ryu – elitinis kovos menas, nu!

Beje, dabar prisiminiau sutapimą: mano karate mokytojo ir mano pedagogikos mentorės gimtadieniai tą pačią dieną – sekmadienį buvo.

Autorius: Skipper_LTU

PayPal.Me/Punkonomics

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s