Mokytojo dienoraštis (29): Kalbų Diena

Hi y’all:

Penktadienį nebespėjau, po to buvo savaitgalis, o nuo pirmadienio vėl įsisuka mūsų pamokų ritmas (ir visos šventės pakeliui iki atostogų), tad negaliu atidėti šio reikalo nepadėkojęs už organizavimą ir aktyvų dalyvavimą Kalbų Dienoje tiek savo kolegėms, tiek ir jums – thank you very much indeed! I really appreciate your help, input, and all the good vibes!

Tikiuosi, kad buvo ne mažiau smagu nei man, ir viliuosi, kad kitais metais pasidarysite patys dar geriau ir smagiau, nei pavyko šiemet.

Atskirai noriu išskirti aktyviausiai prie renginio prisidėjusius, ir jiems padėkoti (bei dešimtukais dienyne atsidėkoti):

  • ačiū šauniesiems boom operators: DJ Reggie (a.k.a. Regimantas Poškus, 10 kl.) ir DJ Larry (a.k.a. Laurynas Žemaitis, 9 kl.) – nedideli techniniai nesklandumai, laikykime, yra ant direktoriaus sąžinės, kad neaprūpino geresne technika;
  • ačiū Jauniui Pigagai, 7 kl., už trumpą ir skaidrų (ir skaidrėse) anglų kalbos gimtinės – Jungtinės Karalystės, – pristatymą (nagi, be google, kas pasakysite, kiek jo paminėtų šilingų iki 1973 metų sudarė 1 svarą bei 1 ginėją, ir kiek pensų sudarė 1 šilingą bei kiek fartingų 1 pensą, ką?);
  • rašinio konkurso nugalėtoja, kaip jau minėjau, yra Eglė Lusaitė , 8 kl., ir ačiū jai už pateiktą įdomią informaciją, kurią ir jums pacitavau, bei esminę motyvaciją, kodėl dera ir išties būtina mokytis anglų kalbos;
  • ačiū triukšmingiesiems septintokų choristams už dainų dalies užvedimą – We Will Rock You and you really rocked, yo!;
  • ačiū dešimtokėms, suorganizavusioms mišrią grupę, savo daina Counting Stars perdavusią žinutę, kad ne vien doleriai skaičiuotini, ir yra kai kas daugiau gyvenime verto apskaitos (kad ir ką dabar matematikos mokytoja sakytų apie integralus bei logaritmus);
  • ačiū penktokų rimtų vyrų (nes merginos netikėtai prieš renginį iškrito dėl ligos) chorui, paaiškinusiam, kad kokosai yra visai ne varžtai ir ne riešutai, o vaisiai (biologijos mokytoja irgi galėtų įvertinti, ar ne?);
  • ačiū devintokėms ir šeštokėms (69 Danguje Tribute Band), susiorganizavusioms ir bisui jau atlikusioms jų ir jūsų mėgstamą dainą.

Ačiū visiems dalyvavusiems žiūrovų tribūnose, ir ten visiems dainavusiems, trepsėjusiems, plojusiems ir skandavusiems!

O taip pat ir rašiusiems prieš tai testus – prie to jūsų gauto rezultato aš pridedu po balą visiems už Kalbų Dieną (ir po 2 penktokams, kuriems čia dar buvo sunkiau), ir jei norite to gaunamo pažymio, tai irgi įrašysiu į dienyną (dešimtukai teisingai atsakiusiems tai ten eis savaime suprantamai, tiesa?).

Šią savaitę pasistengsiu sudėlioti ir to pasekoje gautą mokyklos reitingą, kad žinotumėte, kurie yra mokyklos topiniai anglistai, o su jumis pamokose pasistengsime išnagrinėti visus atvejus ir pasipraktikuoti savo klaidų ištaisyme. Grammar is very important, too.

Taip pat dėkoju dalyvavusiems rusų ir anglų kalbų viktorinoje – šie metai yra Lietuvoje Vietovardžių Metais, todėl smagu, kad ir jums buvo smagu spėlioti, o kuris čia Lietuvos (ar mūsų rajono) miestas ar kaimas yra angliškai užšifruotas (Floorwich, anyone?). Gaila, laiko pritrūko pratęsti, kad išsiaiškintume absoliutų šios viktorinos nugalėtoją, tačiau 1, 3 ir 5 komandos surinko po 6 iš 7 taškus, o jūs žinote, kurie ten pakliuvę pramankštinote savo logiką ir anglų kalbos žodyną (rašant testą priminkite – būtinai pridėsiu jums po balą prie pažymio).

Na, o dar pamokose, kur jau yra wi-fi, mes vėliau sužaisime ir mano sudarytą Kahoot! viktoriną apie angliškus išsireiškimus per jūsų išmaniųjų apps, nes tiesiog laiko ir wi-fi tam salėje šįkart pritrūko.

Ir ačiū mane per tą velnio polką dar nušokdinusioms!

Keep up the good work!

Yours in learning,

English Teacher

Autorius: Skipper_LTU

PayPal.Me/Punkonomics

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s